×

Попередження

Копіювання зірвано

Копіювання зірвано

Копіювання зірвано

Копіювання зірвано

Копіювання зірвано

Копіювання зірвано

Купить сигнализатор поклевки можно здесь

1 червня у рамках підготовки ініціативи «Адвокат майбутнього» (The Lawyer of Tomorrow) експерти Канадської асоціації юристів (Canadian Bar Association, CBA) відвідали Регіональний центр з надання БВПД у місті Києві, де поспілкувалися із адвокатами та на прикладі роботи центру дізналися більше про їх співпрацю із центрами, справи, які ведуть адвокати, програму підвищення кваліфікації в системі БПД.

Голова CBA Джон Хойлз, керівник міжнародних програм СВА Кімберлі Інксатер, юрист-координатор із законопроектної роботи та розробки реформ у СВА Сара МакКензі, директор та менеджер українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Лариса Бізо та Оксана Кікоть безпосередньо від адвокатів, які співпрацюють зі згаданим центром, дізналися про досвід такої співпраці із самого початку функціонування системи БПД в Україні, справи, у яких адвокати брали участь як захисники за відповідними доручення центру, у тому числі ті, які вони у суді завершували на користь клієнтів.

1 червня 2016 року  директор проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Канадського бюро міжнародної освіти Лариса Бізо, Президент Асоціації правників України Денис Бугай, голова Правління ГО «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» Вікторія Мітько та голова Канадської асоціації юристів (Сanadian Bar Association, CBA) Джон Хойлз взяли участь у спільній прес-конференції. Захід відбувся в інформаційній агенції «ЛігаБізнесІнформ» і був присвячений запуску унікальної та першої в Україні програми професійної підготовки адвокатів – ініціативи «Адвокат майбутнього» (The Lawyer of Tomorrow).  

Ініціатива «Адвокат майбутнього» буде реалізовуватися за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти та фінансується Урядом Канади. Ініціатива передбачає співпрацю між Канадським бюро міжнародної освіти, Асоціацією правників України (АПУ), ГО «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» за експертної підтримки Канадської асоціації юристів (CBA) з метою розробки та реалізації програми професійної підготовки адвокатів. 

31 травня у рамках підготовки ініціативи «Адвокат майбутнього» (The Lawyer of Tomorrow) Голова Канадської асоціації юристів (Canadian Bar Association, CBA) Джон Хойлз провів низку зустрічей у вищих державних органах країни.

«СВА та АПУ мають багато спільного», - такими словами голова СВА Джон Хойлз  розпочинав свої вітальні слова та пояснював мету візиту в Україну, яка полягає у налагодженні співпраці між професійними спільнотами адвокатів Канади та України.

   

Canadian Bureau for International Education Foreign Affairs, Trade and Development Canada imgmap2015827102827